1 / 1
Se bara sofer C+E
По Договор
26.09.2022 10:52

Битола / Битола

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara sofer so C+E kategorija….075/972-736
Momentalno se vozi Bitola-Beograd-Bitola( avotbuska linija)
Plakanjeto moze da bide na procent ili na fiksna plata, kako vi odgovara vas poveke… za poveke informacii ve molam obratetese na brojot…Osiguran vo firma!!!!

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Ekrem
Потврден огласувач
075972736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам