1 / 5
Ovosna gradina
5.800 €
Цената е фиксна
01.07.2022 23:44

Ресен

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava ovosen nasad vo selo drmeni,sopstvena voda i struja..... Povekje info na tel: 075-258-804 Goce.....cena 5800evra

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kice
Потврден огласувач
078342073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам