1 / 2
Odlicen plac so stara kuka od 242m2
70.000 €
09.04.2022 17:28

Тетово / Тетово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

242 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

242 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

copce sokace

Se prodava plac so stara kuca vo blizina na hari kompani. Moze vednas da se napravi i nova kuca na istoto mesto.
Ima cist imoten list.

076/421-142
070/381-888

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

odlicna kuca so ubav dvor

70000 €

Odlicen plac so stara kuka od 242m2

70000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам