1 / 12
gliser STARKRAFT
6.500 €
15.06.2022 13:56

Охрид / Охрид

Se prodava gliser STARKRAFT so kabina,i fabricka cerada so koja se pokriva otkrieniot del od gliserot.Vgraden motor BMW MARINE so jacina od 88KW.na makedonski tablici.poseduva i sopstvena prikolica
kontakt tel. 075232069 Sasho

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
075407647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам