1 / 3
PRODAVAM MENUVAM IZDAVAM APRTMANCE VO CENTAR VO OHRID
100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.07.2022 12:50

Охрид / Охрид

Број на соби:

1,5

Квадратура:

29 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2007

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

partizanska br 16 1/4

PRODAVAM APARMAN 29M CENA 4
50 000 EVRA VOEDNO SE IZDAVA od 1. 7 . 2022 za den 30 evra za letovanje NA OHRID KAJ KATOLICKA 50M DO EZERO LICE ZA KONTAKT 078 241 905
INFORMACII NA BROJOT VO OGLASOT

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

bibe
Потврден огласувач
078241905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам