1 / 10
Se Prodava kuka vo Drenovec
135.000 €
15.03.2022 17:46

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

212 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

131 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Drenovec

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na nova kuca so katnost P+1+PK so lokacija vo Drenovec vo Tetovo.
_______________

Povrshina:
◆ Plac 212m2
◆ Dvor 131m2
◆ Stanben prostor 243m2

Cena:
◆ 135.000eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja so golem dvor vo blizina na Muzicko Shkollo

600000 €

Nova kukja plus pomala kukja na Potok

97000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам