1 / 4
Се издава/продава/заменува
100 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 18:55

Штип / Штип

Квадратура:

39 m²

Греење:

Струја

Се продава или заменува по договор деловен простор составен од две простории поврзани со ходник и тоалет (21 18метри квадратни) во трговскиот центар во населба Сењак 4 во Штип.
Дуќанот се наоѓа на приземје и може да се види во секое време. Погоден е за секаква дејност

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува / Можна е замена од:

Biljana
Потврден огласувач
078217165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам