1 / 3
Generic 125cc Bitola
600 €
650 €
07.08.2022 16:30

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Generic XOR 125 CC

Se prodava, zacuvan 17 300 km

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070780843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам