Tecnost za Elektronska Cigara Tecnosti za elektronski Cigari
400 МКД
23.09.2022 23:17

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

PRODADENO


Red Bull течност за електронски цигари
Никотин 3%
70%ВГ 30% ПГ

60мл

Во 2 варијанти
Ред Бул Класик и Ред Бул ТропикКатегорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

Goran
Naselba Aerodrom
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Staklo (za Atomizer) za SMOK V8 Stick Elektronska Cigara

200 МКД

Glava - Greac - Coil, za Elektronska Cigara SMOK V8 Stick

200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам