efikasna detoksikacija na organizmot
1.000 МКД
02.07.2022 12:15

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Zeolit Supliment visokoefikasen za detoksikacija na vasiot organizam, Klinoptilolit


Со висок процент на клиноптилолит ( 90-93%)
Гранулација: од 2µm до 30µm
Пакување од 800gr
Примена:
Подобрување на имуниот систем
Детоксизација на телото
Помага при остеопороза и подобро зараснување на скршеници
Јак Антиоксиданс
Антиканцерогено дејство
Антивирусни, Антиалергени и Антистресни својства
Подобри резултати во спортот
Го намалува нивото на гликоза во крвта
Го контролира нивото на липиди, го намалува нивото на холестерол и триглицериди
Детоксизација од алкохол
Антибактериски и антигабични својства
Го подобрува варењето на храната
Нега на кожата
Ги ублажува негативните ефекти од хемо или радиотерапија

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

ZEOLINIJA
Потврден огласувач
078627262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам