1 / 12
Dve kuki lepenki
По Договор
01.10.2022 16:17

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

12 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1969

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Никола Тесла

Се продава куќа, строг центар во Битола на ул. Никола Тесла. Куќата е со вкупна површина од 130 м2 по имотен лист, од кои 80м2 семејна куќа стара градба, 25м2 гарсоњера нова градба со посебен влез и 25м2 деловен простор.

Цена по договор.

Контакт телефон:
Владимир - 071332285
Биљана - 070520891

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kiril
Потврден огласувач
070697393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам