1 / 3
Се продава УНИВЕРЗАЛ 445.
2.300 €
04.10.2021 16:13

Македонски Брод

Тракоторот е во Солидна состојба
Тел. 078/203-706

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Zlatko
Makedonski Brod
Потврден огласувач
078203706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам