1 / 4
СЕ ИЗДАВА
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.03.2022 01:06

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Се издава комплетно уреден повекенаменски деловен простор од 200m2,погоден за трговска дејност,производство,железарија,магацин со локација во населба Стар Караорман одалечено 3км од Штип.
Цена по договор!

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

J.Genius
Потврден огласувач
075203491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам