1 / 6
Дуќан во строг центар
1 МКД
13.06.2022 14:14

Штип / Штип

Квадратура:

20 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Се издава дуќан во строгиот центар на градот позади нама на 2ри кат(над спорт лајф) 20м2, реновиран.
Тел: 078311204
071608448

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

OGLASUVAC
Потврден огласувач
71608448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам