Снимање со термовизиска камера
3.000 €
30.09.2021 19:35

Велес / Велес

Снимање со термовизиска камера за секакви потреби во распон од -20 до 550 степени целзиусови. Проверка на проток на возух низ во воздушни канали при климатизација и вентилација. Снимање на недоспатпани места со ендоскоп.

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

SWE
Потврден огласувач
078-225-550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам