1 / 11
Yamaha
5.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2021 21:04

Кичево

Марка:

Yamaha

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2008

Модел:

Yamaha raptor 700r

Se prodava yamaha raptor 700r i zamenuva so moja ili vasa doplata i so kola.motorot e vo perfektna sostojba mnogu socuvan donesen od USA so mng oprema so Big Gun auspuhg so chip i mng drugo, za povejke informaci vo tel:
071625811

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Drilon
Потврден огласувач
070431786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам