Frizider NEO
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2021 13:11

Бутел / Скопје

ProDaVam PolOVEn FRIZIDER NEO. Ima PROBLEM SAMO SO LADENJETO _ NE LADI MNOGU< KOMORATA ZA ZAMRZNUVANJE RABOTI> CeNA: 3000 den.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
076445422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам