1 / 1
Дуќан (под кирија) ОХРИД
350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.11.2022 14:42

Охрид / Охрид

Квадратура:

67 m²

Греење:

Нема

Се издава дуќан под кирија на улица “Гоце Делчев” -ОХРИД во исправна Состојба

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

SE
Потврден огласувач
071759383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам