1 / 3
Sharplaninci
100 €
Цената е фиксна
30.08.2021 09:12

Демир Хисар

Se prodavaat 2 zenski i 1 masko mali sharplaninci 10 nedeli stari
Cistokrvni sharplaninci
Cena 100 evra bez cenkanje

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
071714857
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам