1 / 12
ТРОСОБЕН СТАН 89м2 - ЦЕНТАР
85.000 €
28.06.2022 09:44

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

76 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Станот е со чиста стамбена површина од 76м2, балкони 13м3(лоѓија) и 3м2 подрум. Со распоред на просторот кујна со остава,трпезарија и дневна, две спални соби, купатило и помошно веце, два балкони, ходник. Станот е одлично одржан, чист и веднаш вселив се продава наместен.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

ДВОСОБЕН СТАН - Кисела вода Скопје

52000 €

СЕ ИЗДАВА СТАН Веро-Џамбо

500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам