1 / 2
Filter pumpa za bazent
1.800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.08.2022 18:33

Гази Баба / Скопје

prodavam filter pumpa za bazent INTEX komplet so 2 filtera Polovna no ispravna koristena edna sezona.
taa e sto e na slikata. so 2 creva. kupena e 4500+eden filter 300den. od najgolemite.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Базени Пливање

Се продава од:

slavco
Palmiro Toljati 160
Потврден огласувач
077791601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам