1 / 3
Prodavam Gliser HammerMeister bez motor
1 €
04.04.2022 16:10

Кавадарци / Кавадарци

Registriran vo kapetanija Ohrid
Morsko korito, mnogu stabilno
So prikolka bez motor
Moze i zamena za dzip na mk tabli

Informacii na Viber 075880820 Ato

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
070441110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам