1 / 4
Ford Mondeo-Focus-Kuga-C-Max kugla za menuvac so 6 brzini
1.500 МКД
Цената е фиксна
15.06.2022 19:50

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Kugla za menuvac so 6 brzini za Ford Mondeo-Focus-Kuga-C-Max.
1.800 Denari so vkluceno kargo dostava.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од:

Ferad
Потврден огласувач
075311555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам