1 / 5
Plac Kalin Kamen / Плац Калин Камен
4 €
08.08.2022 15:02

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

5812 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава шумско земјиште на локалитет Калин Камен Крива Паланка од 5812 м2 под дабова шума. Постои можност да се купи дел од парцелата.
Останати се околу 2800 м2 со можност за поделба на два плаца со влез/излез на пат.
Катастарска парцела бр. 11 атар на село Б'с
Повеќе инфо на 070637035 НАСЕ

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
070555242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам