1 / 4
Plac vo Mislesevo 1050m2
9 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 16:07

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1050 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo s. Misleshevo od 1050m2, na slikite imate lokacija. Placot e vo gradezna zona i vo imoten list se vodi kako Gradezno Neizgradeno zemjiste.
Site zainteresirani za dopolnitelni informacii i cena da se javat na 078435803
078435803
078435803

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Neebitno
Потврден огласувач
07*******
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам