1 / 3
Ламперија-Бродски под 1,6 см,Греди,Шафни
300 МКД
29.11.2022 02:36

Штип / Штип

Ламперија -Бродски под 1.6 см дебелина PRODADENA
Греди 3м.пута 15 см 10 броја
Штафни 4м. пута 8 см
Штафни 4м.пута10 см
Сув материјал

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
078393468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам