1 / 9
Elektricar elektricni instalaci Електричар на повик сервиси
По Договор
Денес 07:46

Гази Баба / Скопје

-Спроведување на инсталации на нови објекти
-Санирање и преправки на стари инсталации
-Промена на стари табли со автоматски осигурувачи
-Испитување и отстранување дефекти во инсталација
-Поправка и чистење на бојлери.
-Замена на штекери,прекидачи,индикатори класични и модуларни
-И сите останати услуги од електриката
Квалитетен мајстор,загарантирана и квалитетна услуга.
Достапен во цел реон на Скопје

Контакт:077860766

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Крсте
Потврден огласувач
077860766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам