1 / 1
Plac nad zeleznicka stanica
36.000 €
21.08.2022 09:10

Кичево

Квадратура:

487 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 487m2 nad zeleznica stanica, nad dr. Blaze zabarot. Placot e vo gradezen reon, so markica za gradba. Cena po dogovor. Povekje informacii 070318320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Plac pod Krusino na glaven pat

1 €

Niva na asvalten pat 10000m2

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам