1 / 2
Honda 450
1 €
01.12.2021 13:19

Виница / Виница

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2018

Модел:

Hrc 450

Километри:

35000

Se prodava honda vo odlicna sostojba donesena od Italija

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

angel
Потврден огласувач
078445988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам