1 / 1
SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE
21.599 МКД
29.01.2023 12:35

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔵SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

✅Read Speed: 5GB/s
✅Write Speed: 4.4GB/s
✅Interface: PCI Express 4.0
✅Form Factor: M.2
✅SSD Capacity: 2TB

🔵ЦЕНА: 21.599 ДЕНАРИ.
🔴ÇMIMI: 21.599 DENARË.
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

21599 МКД

HARD DISK 4TB

6690 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам