1 / 1
Svajcarski Velosipedi nova tura info :071337992
12.345.667 €
Цената не е фиксна
12.08.2021 12:19

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Svajcarski Velosipedi nova tura golem izbor info 071337992

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам