1 / 1
Детски велосипед
4.000 МКД
12.08.2021 15:28

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

16 "

Се продава детски велосипед Capriolo Diavolo.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Aneta
Потврден огласувач
071367357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам