Нов неотпакуван акомулатор за мопеди Hamachi,Aprilia,Gillera
1.300 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
12.08.2021 23:25

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Акомулаторот е нов и неотпакуван со висок квалитет, ЦЕНАТА Е ФИКСНА!

Категорија: Останато

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам