1 / 12
Изработка на ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ од МАСИВНО ДРВО
1 €
05.06.2022 00:29

Охрид / Охрид

Рачна изработка на уникатни ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ од МАСИВНО ДРВО во комбинација со ЖЕЛЕЗО со висок квалитет и модерен дизајн!

✅ Избор на дрво:
БУКА, ОРЕВ, ДАБ, БОР, ЕВЛА

✅Димензии:
од 120х80 до 260х100
(Димензии по ваш избор)

👉 Достава низ цела Македонија по карго служба!

👉 Нарачајте веднаш на ☎️ 078 269 199

Бидете секогаш чекор пред другите

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

🏬
Потврден огласувач
078 269 199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам