1 / 1
Се продаваат полици и шамотни цигли
150 МКД
Цената е фиксна
27.08.2021 13:00

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Се продаваат полици LACK,полoвни
ѕидна полица 30*26цм бела/црна цена 150ден.
ѕидна полица 110*26 бела/црна цена 360ден.
ѕидна сталажа со полици 30*190 цена 1800ден.
ѕидна полица 190*26 цена 1000ден.
шамотни цигли 120ден.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Мебел / Тепих

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
070236028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам