1 / 1
Se bara sofer za vo krugot na klinicki centar skopje
1 €
04.10.2022 09:58

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara sofer za vo krugot na klinicki centar majka tereza !!
Rabota preku eden den,odnosno 15 dena vo mesecot
Prijaven od 1ot den
Sigurna plata
Praznici plateni
Nedela den platen po zakon
K15
Kontak:
075-337-648 vlatko
075-266-224 ljupco

Kontak samo na ovie broevi!!

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

zoro
Потврден огласувач
078219797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам