1 / 9
Passat 1.9 TDI - 81kw 110ks
2.000 €
Цената не е фиксна
01.12.2021 09:14

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

1.9 TDI - 81kw 110ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

VP
Потврден огласувач
070901616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам