1 / 1
Се бара простор/дуќан за под кирија
По Договор
05.10.2021 15:38

Кичево

Квадратура:

20 m²

Греење:

Друго

Друштвото за курирски услуги БРЗА ПРАТКА има потреба од простор за изнајмување во реонот на Кичево за отварање на база во истата, местото не треба да биде под 20м2 и да е во приземје, по можност да е на атрактивно место и да е на преодно место со можност за паркирање, доколку има заинтересирани, да се обратат на тел бр. 072 275 578 секој работен ден од 10 до 18 часот.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се бара за изнајмување од:

Крис
Потврден огласувач
078238217
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам