1 / 3
Plac so izlaz na dve ulici od 900m2
207.000 €
21.01.2022 12:29

Тетово / Тетово

Квадратура:

900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava odilicen plac vo Tetovo od 900m2 za dve kukji so izlaz na dve ulici.

shirina na placot: 33m
dolzina na placot: 27m

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
070/381-888

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам