1 / 9
BRIO 3 i RHEA Sagoma
По Договор
16.03.2023 19:44

Битола / Битола

- BRIO 3 instant: (vo super sostojba, bojlerceto e novo, raboti so monetnik na zelezni pari, 5meseci garancija na zetonerkata, mikserite, pumpata za voda, ventilatorot. CENA 30500den.)
- RHEA Sagoma instant: (vo super sostojba, plasticno bojlerce novo, raboti so monetnik za zelezni pari, 5meseci garancija na mikseri, pumpa za voda, ventili, zetonerka. CENA 25000den.)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Aleksandar
Bitola
Потврден огласувач
075447307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам