1 / 5
Majstor za klimi
1 МКД
09.06.2023 13:44

Карпош / Скопје

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi
-Montaza i Demontaza
-Servisiranje
-Polnene Freon
-Detalno antibakterisko cistenje na vnatresniot i nadvoresniot ured
-Prodazba i Otkup na klimi polovni,novi,inventer

Kontakten Broj:
078302070

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

matej
Потврден огласувач
078302070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам