1 / 6
Rog Sport 1965
1 €
01.06.2022 10:12

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Velosipedo e kompletno restavriran i e vo odlichna sostojba. Za povekje informacii i cena javete se na 076588155 !

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
076588155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам