1 / 2
Huawei P smart Z
4.500 МКД
Цената е фиксна
14.08.2021 11:01

Демир Хисар

Марка:

Huawei

Модел:

Huawei P smart Z

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

telefonot e vo odlicna sostojba, raboti bez nikakov problem i ima mala grebnatina na prednoto taklo nadvoresno.
Javete se na 070 353 123

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

kiko
Потврден огласувач
070353123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам