1 / 3
Se izdava dukan 72m2 vo strog centar
1 €
Цената е фиксна
08.09.2021 11:46

Кичево

Квадратура:

70 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Dukanot e so prizemje i podrum
36m2 prizemje i 36 m2 podrum
Do Sabah vo strogiot centar na Kicevo
Javete se na ovaj broj: 070-677-263 ili
na Viber ili Whatsapp : 0041762427787

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

TIMI
Потврден огласувач
072588007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам