1 / 1
Genesis Zircon 330
950 МКД
14.08.2021 12:15

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴Genesis Zircon 330

🟢Genesis Zircon 330 е безжичен глушец развиен за играчи за да обезбеди слобода на движење без заплетканост на кабелот, како и моќен сензор кој овозможува брзи и прецизни движења без заглавување.

КАРАКТЕРИСТИКИ
✅ безжична комуникација од 2,4 GHz со опсег од 10 метри
✅ моќен и прецизен сензор со макс. резолуција од 3600 dpi
✅ издржливи прекинувачи од 5 милиони кликања и брз одговор
✅ интегрирана батерија на полнење од 750 mAh
✅ ергономска форма
✅ дизајниран за игри

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Mouse Sharkoon SKILLER SGM2 Gaming 6400 DPI USB

1290 МКД

Bloody 2100 Gaming Set

2199 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам