1 / 12
reparacija poliranje polimerizacija na farovi svetla
20 €
15.06.2022 08:56

Битола / Битола

Полирање, полимеризација, репарирање на оштетени, избледнети, матирани фар светла.
Можна интервенција и на лице место!

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

****
Потврден огласувач
078410041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам