1 / 6
Se prodavat dve kuki na ulica strushka
31.500 €
32.500 €
27.09.2022 08:02

Битола / Битола

Број на соби:

1

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Струшка

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M2 I POMOSNI OBJEKTI 10 M2 + DVOR
DOBRA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREMEPOVEKE INFORMACII VO Dora Agencija Bitola ILI NA TEL. 075433002

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
078312281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам