1 / 3
Фрижидер Quadro
1 €
01.07.2022 10:33

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава Фрижидер Quadro одлично сочуван со димензии 144/54 см, со комора за длабоко замрзнување, само е расипан мотор.
Тел. за контакт 070-332-189

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

XXL
Потврден огласувач
-----
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам