1 / 5
Ford Fiesta 1.3 Benzin-Plin Atest
600 €
650 €
22.05.2022 10:23

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e servisirana,vo perfektna sostojba,moze da se proba vo sekoe vreme,registrirana,predni gumi novi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nirhat
Потврден огласувач
072627903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам