1 / 9
APPLE MACBOOK AIR 2020 KUPEN VO APPLE FULL PACK
900 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2022 14:30

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Apple Macbook Air 2020 GOLD
Za podetalni informacii javetese

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Semi
Потврден огласувач
075322223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам